512 Ботев продължава да се готви усилено за домакинството на Славия в събота. Днешната тренировка бе с приповдигнато настроение, а поводът бе рождения ден на Димитър Тонев, който бе поздравен подобаващо от целия отбор. Жълто- черните направиха интересна игра и показаха победителите от нея. „Мачът със Славия наближава, а „Колежа” очаква всички вас. Да покажем отново какво можем заедно“- призоваха жълто- черните. Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол