Керкез: Ивелин Попов говори вместо мен преди мача, президентът обеща екстра бонус

Керкез: Ивелин Попов говори вместо мен преди мача, президентът обеща екстра бонус

Футболистите са тези, които дори и с 10 на терена успяха да победят. Без тях нямаше как да победим. Честитя им за великата победа и великия мач. И Левски имаше шансове, но ние заслужавахме победата. Показахме, че имаме класата да се борим за първите позиции.
Победата е за нашите фенове и се надявам на другия мач трибуните да са още по- пълни. Това каза треньорът на Ботев Душан Керкез след победата над Левски.
„Имаме много да работим, за да се борим за титлата. Развиваме млади играчи, които имат класа, но им трябва време. Стъпка по стъпка, не трябва да летим. Върна се марката Ботев в Европа.
Този мач беше специален за Ивелин Попов. Аз дори не говорих в съблекалнята, а говори той, защото знам какво сърце има. На 36 години, а е първи на тренировка. Като загубим, най- тежко изживява загубата.
Да, нашият президент дойде и празнува с нас. Той обеща и екстра бонус“, заяви Керкез

Социални мрежи

Най-новият информационен портал в Пловдив – Plovdivnews.bg, има амбициите да върне нормалните отношения между медия и читатели, без истерични заглавия и крясъци в онлайн пространството, а в бъдеще и на страниците на един истински вестник за Пловдив и региона.

Полезни връзки

Имате новина? Изпратете ни я на: [email protected]

избор на редактора

последни новини

@ Copywrite 2024 Plovdiv News | All rights reserved! | Powered by Next to Space