314 Ръководството на Ботев (Пловдив) кани привържениците на клуба, които няма да пътуват към Босна и Херцеговина, да заповядат на стадион „Христо Ботев“ в четвъртък (15 август), за да гледат реванша със Зрински (Мостар) на голяма видеостена. Двубоят от трети квалификационен кръг на Лига на конференциите започва в 21 часа, а вратите ще отворят час преди началото на срещата- в 20 часа. Както и в предходните случаи с Марибор и Панатинайкос, входът за всички желаещи ще е напълно безплатен. За присъстващите ще бъдат организирани игри, като някои от вас ще могат да спечелят награди от клубния магазин на Ботев. От клуба са подготвили специална програма с DJ. За удобство на привържениците ще работят двата бара в Сектор А, на които ще можете да закупите вода, студени напитки и бира. В близост до тях ще бъдат осигурени и аниматори за най-малките фенове. Може да ви хареса също Григор Димитров призна: Положението не е много добро ФИФА и БФС обсъдиха развитието на аматьорския футбол в България Ботев отваря Централната трибуна на Колежа за мача с Балкани Новият треньор на Спартак Пловдив: Целта е стабилен и конкурентоспособен отбор