394 Страхотно усещане е да се разпиша и да победим. Мисля, че бяхме по- добрия отбор и заслужено победихме. Това каза Алекса Мараш, който вкара победния гол за Ботев срещу Зрински. „Страхотно е усещането, много е специално да вкараш в европейски мач. С нашите фенове сме непобедими и играем много силно. Сега е само първото полувреме, след седмица играем там и трябва да дадем всичо от себе си. Чувствам се страхотно в Пловдив, радът е страхотен, отборът ме прие добре, феновете са невероятни“, заяви Мараш. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор Спортът и мачовете по телевизията днес