419 Капитанът на Ботев Ивелин Попов благодари емоционално на феновете, които не спряха да подкрепят отбора въпреки загубата с 0:4 от Панатинайкос. „Благодаря ви. Благодаря, че сте верни, истински и обичащи. От загубите боли, много боли, особено когато чувстваш енергията на терена и в града, дълбок поклон. Горд съм, че съм ваш капитан“, написа Попов в Инстаграм. View this post on Instagram A post shared by Ивелин Попов | Ivelin Popov (@ivelin_popov_official) Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев Кадри от кухнята на Ботев: така се поддържа форма на клубната база ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол