253 Звездата и капитан на Ботев Пловдив Ивелин Попов направи равносметка в социалните мрежи на изминалия сезон 2023/24, в който „канарчетата“ спечелиха Купата на България. „Изпращаме един изключително сложен сезон 2023/24. Сезон, изпълнен с много различни емоции. Началото беше трънливо и трудно, краят беше изпълнен със сълзи от щастие и красиви моменти! До нови срещи през сезон 2024/25“, написа Ивелин Попов в Instagram. View this post on Instagram A post shared by Ивелин Попов | Ivelin Popov (@ivelin_popov_official) Може да ви хареса също Ботев посреща Балкани на стадион Христо Ботев Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани