311 Добре дошли в седмицата на първия полуфинал за Купата на България! Тръпката се покачва, напрежението расте! Това написаха от Клуб на привържениците на Ботев Пловдив дни преди първия полуфинал с ЦСКА: Жълто-черните ще бъдат подкрепени от голям брой фенове, а за хората, които нямат организиран превоз, все още съществува възможността да се запишат на организираната от КПБП екскурзия, днес до 18ч. и утре между 11-18ч. Насладете се на видеото за предстоящия мач! Бомби пукат.. Може да ви хареса също Спортът и мачовете по телевизията днес Ботев с две контролни срещи до края на седмицата Ботев осъществи престижен трансфер Николай Минков може да се озове в Локо Сф