211 Фенове и футболисти на Ботев почетоха 4 години от смъртта на Тоско Бозаджийски. Младежът бе жестоко убит в Солун оф фенове на ПАОК.Жълто- черните привърженици се събраха на Южната трибуна на „Колежа“ и почетоха Тоско множество факли.Фланелка с №12 бе поставена на седалка, която завинаги ще остане за Тоско. Може да ви хареса също Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев Илиян Филипов: Ще гоним челната четворка, отправили сме оферта към Георги Миланов 40 дни преди старта на сезона: От Ботев съобщиха колко са продадените абонаментни карти досега