217 Ботев ще подари легло на един от притежателите на клуба карта. Това ше стане на полувремето на мача с Хебър в неделя. Ето какво съобщиха от клуба: Каним всички притежатели на Клубни карти да дойдат на стадион „Христо Ботев“ в неделя от 15:00ч. за последния ни домакински мач за годината срещу състава на Хебър. На традиционната томбола, която провеждаме на полувремето на всеки двубой, един от Вас ще спечели голямата награда от коледната кампания с нашите партньори от TED BG. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев