164 Наддаване за един от най-апетитите играчи на Ботев (Пловдив) стартира вчера. Става дума за Реда Рабей, пише „Мач Телеграф“. Френският халф беше освободен от „канарчетата“, след като се сби на тренировка с халфа Точукву Нади, а от клуба обявиха лични причини за раздялата. Не малко родни клубове са потърсили връзка с Рабей с идеата да го привлекат. 29-годишният футболист няма право да играе до 1 януари 2024 година. Този сезон той записа 8 мача за Ботев Пловдив, в които направи една асистенция. Реда Рабей дойде в Ботев в началото на 2021 година. През втората половина на миналия сезон французинът беше пратен под наем за шест месеца в руския Факел Воронеж. Може да ви хареса също Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев Илиян Филипов: Ще гоним челната четворка, отправили сме оферта към Георги Миланов