243 „С мониторинговата група обсъждахме важни въпроси за правовата държава и върховенството на закона, за зловредното руско влияние. Ще изчакам решението на Радев, ще изчакам решението на КС, каквото имам да кажа, ще го кажа в България”. Това каза пред журналисти Иван Гешев, предава Nova. Той е в Страсбург за заседанието на Мониторинговата група за демокрация, върховенство на закона и основни права на Европейския парламент. Може да ви хареса също Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине Владислав Горанов: ГЕРБ все още нямат ясна концепция как да се включат в президентската надпревара Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване” Преговорите с Боташ ще приключат до месец – два, съобщи енергийният министър