146 Радостин Василев е депозирал в деловодството на парламента уведомително писмо до председателя на Народното събрание Росен Желязков, в което посочва, че от днес напуска парламентарната група (ПГ) на „Продължаваме промяната-Демократична България“(ПП-ДБ). Това потвърдиха за БТА от пресцентъра на парламента. В петък на пресконференция, на която Василев представи запис от заседание на Националния съвет на „Продължаваме промяната“, той обяви, че ще напусне парламентарната група на ПП-ДБ и няма да подкрепи правителство с втория мандат. След изнесения запис от ГЕРБ-СДС обявиха, че замразяват преговорите за съвместно управление с ПП-ДБ. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката