169 Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов поздрави Реджеп Ердоган за изборната му победа в Турция. „Поздравления за президента Ердоган! Народът на Турция гласува за по-доброто бъдеще на своята страна и нашия регион. Приятелството ни и ползотворно сътрудничество ще продължат дa укрепват и насърчават пpосперитета и стабилността“, написа Борисов в „Туитър“. Може да ви хареса също Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г. Прогресивна България: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, защото скриха сметките в чекмеджетата Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев