166 Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов поздрави Реджеп Ердоган за изборната му победа в Турция. „Поздравления за президента Ердоган! Народът на Турция гласува за по-доброто бъдеще на своята страна и нашия регион. Приятелството ни и ползотворно сътрудничество ще продължат дa укрепват и насърчават пpосперитета и стабилността“, написа Борисов в „Туитър“. Може да ви хареса също Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията?