315 Кола удари майка с бебешка количка на пешеходна пътека в Благоевград. Детето, момиченце на 1 годинка и 8 месеца, и майката са транспортирани до спешния център, където им е извършен преглед. Момичето е било без видими наранявания, съобщава БНР. На 56-годишния шофьор на автомобила, който е бивш началник на Първо полицейско управление в Благоевград, е направена проба за алкохол, която е отрицателна. Може да ви хареса също Прогресивна България: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, защото скриха сметките в чекмеджетата Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството