167 „С нетърпение чакам проекто-кабинета на първата политическа сила ГЕРБ и нейната стабилна управленска програма, която да реши всички проблеми на България!“. Това написа в профила си в социалната мрежа Facebook Лена Бориславова от „Продължаваме Промяната“, която напусна парламента като депутат по свое желание и се впусна в организацията на партията за предстоящите местни избори през есента. „Лъха на готовност, компетентност, отговорност и стабилност!“, допълва тя по повод предстоящото връчване на първия мандат на първата политическа сила у нас в лицето на ГЕРБ-СДС, които трябва да се опитат да сформират мнозинство и да съставят редовен кабинет. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката