267 Лена Бориславова от „Продължаваме Промяната“ е подала заявление за напускане на 49-ото Народно събрание, съобщиха за БНТ от пресцентъра на парламента. Вчера самата Бориславова съобщи с публикация в социалните мрежи, че се отказва от депутатското си място. Мотивът ѝ е свързан с кампанията за предстоящите местни избори. Лена Бориславова е избрана за народен представител в 49-ото НС от 24 МИР – София според решението на ЦИК за поименния състав на новия парламент. Може да ви хареса също Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията?