164 Политиката е низ от компромиси. Няма голяма промяна. Старите нови политици с малко нови хора. Това заяви Вежди Рашидов на влизане за първото заседание на 49-ото Народно събрание. „Всеки път очаквам да има редовен кабинет в името на хората. Днес си забравих спасителния пояс“, каза той в отговор на въпроса дали е готов отново да поеме председателския пост, ако се стигне до там, както се случи при предишния парламент. Депутатът от ГЕРБ е най-възрастният народен представител и като такъв ще открие първото заседание на парламента. Може да ви хареса също Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“