299 Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев започва поредица от посещения в структурите на МВР в цялата страна. Очаква се той да обиколи всички областни и главни дирекции. Първата среща ще е с ръководството на Столичната дирекция на вътрешните работи. По време на посещенията ще се прави анализ на дейността на съответните структури. Освен служителите на МВР, за участие са поканени ръководителите на Прокуратурата по места, на съдилищата, както и областни управители и кметове. Преди дни служебният премиер Гълъб Донев предложи вътрешният министър отново да бъде натоварен с отговорността да координира организационно подготовката на изборите за Народно събрание на 2-ри април. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката