184 „Продължаваме Промяната“ и „Демократична България“ имат готовност, ако вторият мандат отиде при тях, заедно да работят за формирането на правителство на малцинството, с ясна визия, стратегия, план. Това заяви на брифинг в парламента съпредседателят на „Продължаваме Промяната“ Кирил Петков. „България стои в политически вакуум. Тук сме, за да кажем, че имаме готовност, ако вторият мандат дойде при нас, да работим за правителство на малцинството“, заяви на съвместен брифинг с „Демократична България“ съпредседателят на „Продължаваме Промяната“ Кирил Петков. „България в момента е с най-голямото неравенство в целия ЕС. Това незавенство е една от основните причини българите да напуснат страната, защото не могат да се реализират“, заяви от своя страна Асен Василев. Може да ви хареса също Бойко Борисов: ГЕРБ в момента гради алтернативно правителство Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г. Прогресивна България: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, защото скриха сметките в чекмеджетата Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси