228 Тази сутрин за мен беше удоволствие да се срещна с посланиците на страните от Европейския съюз. Това написа във фейсбук лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. „По време на срещата обсъдихме всички подробности около предизвикателствата, свързани с политическата ситуация в страната и процесите около формирането на стабилно правителство. Домакин на срещата беше посланикът на Чешката република в България Н. Пр. Лукаш Кауцки. Чехия е държавата ротационен председател на Съвета на ЕС в момента“, пише Борисов. Може да ви хареса също Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“