332 Президентът Румен Радев ще проведе консултации с представители на парламентарната група на „Демократична България“. Досега президентът проведе консултации с първата по численост парламентарна група, тази на ГЕРБ-СДС. Проведени бяха и разговори с „Продължаваме промяната“, както и с ПГ на ДПС. Разговор имаше и с групата на „Възраждане“ и с „БСП за България“. Радев даде заявка, че ще проведе процедурата до край и ще даде достатъчно време на партиите, докато не изчерпат всички възможни варианти в търсене на консенсус за сформиране на правителство. След приключване на кръга консултации, той ще пристъпи и към връчване на първи проучвателен мандат. След ДБ остават консултациите само с „Български възход“ Може да ви хареса също Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията?