218 Заседанието на Народното събрание не можа да започне поради липса на кворум. В пленарната зала се регистрираха 89 народни представители. Председателстващият заседанието Йордан Цонев даде почивка до 9:35ч. В залата липсваха главно депутати от парламентарната група на ГЕРБ-СДС, „Продължаваме Промяната“ и „Демократична България“. Може да ви хареса също Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“