201 Кметът на Пловдив Здравко Димитров коментира предизборната кампания, която приключва утре. „Видях в едни хора само омраза и разделение. Едни хора, които в последните месеци с нищо не помогнаха на общините. Бяха далече от нас. Мислеха как да плюят, как да не свършат нищо, а ние сами да се оправяме. Те не разбраха, че България е една и за да вървят нещата трябва да работим в една посока. Вярвам, че хората са разбрали всичко това“, заяви кметът, който прие от Вежди Рашидов дарението на уникална колекция от 15 картини. Може да ви хареса също Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине Владислав Горанов: ГЕРБ все още нямат ясна концепция как да се включат в президентската надпревара Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване” Преговорите с Боташ ще приключат до месец – два, съобщи енергийният министър