345 „Шансът да няма правителство не е никак малък. За мен една от възможностите да има правителство е „Продължаваме промяната“ да имат максимално малък брой депутати“, заяви в „Денят започва“ Тома Биков от ГЕРБ. Според него ПП не са в състояние да решат нито един проблем на страната. „Каква точно ще бъде формата на управление, ако изобщо се стигне до такова нещо, ще се реши след изборите – дали коалиционно, има различни формати, в които може да се състави правителство и не трябва да се изключва нито един от тях“, допълни Тома Биков и подчерта, че при „Продължаваме промяната“ няма лидерство. По думите му България има нужда от проевропейско управление. Тома Биков призова да се направи опит да се преодолее политическата криза. Може да ви хареса също Пеевски отстранява бившият шеф на РИОСВ-Варна от председателския пост на ДПС във Варна Радев: Причините за свръхдефицита се коренят в предходни политики Гълъб Донев: ЕК твърдо ще върви по процедура за обявяване на свръхдефицит на България Министър Шишков сезира прокуратурата за многомилионни нарушения при кабинета „Желязков“