47 Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание. Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица. Делян Добрев: Ще продължа да участвам в партийния живот, но съм преценил да дам път на младите Припомняме, че Добрев обяви оттеглянето си от парламентарната група на ГЕРБ-СДС в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски. Може да ви хареса също Прогресивна България става партия Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“ Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине