296 Честит Курбан Байрам на всички приятели мюсюлмани, написа председателят на ГЕРБ Бойко Борисов във Фейсбук по повод празника. Нека празникът ни напомня колко е важно да живеем в разбирателство и уважение, добави Борисов. Той пожелава на празнуващите много здраве и щастие. България винаги е била пример за толерантност между различните етноси и религии и наш дълг е да продължим да живеем така и занапред, посочи още Бойко Борисов. Може да ви хареса също Освобождаване и назначаване на изпълнителен директор на НАП предстои да обсъди Министерският съвет НС обсъжда нов държавен дълг и мерки срещу поскъпването ГЕРБ: Решението за военна помощ за Украйна е решение за мястото на България в Европа през следващите двадесет години Стана ясно кой сяда в стола на Кандев засега