361 Днес платих глобата си за неправилно паркиране в изборния ден, наложена от отдел „Пътна полиция“ към СДВР. Вярвам, че пред Закона всички трябва да сме равни. Това написа лидерът на „Прогресивна България“ Румен Радев в профила си във Фейсбук. В изборния ден Радев пристигна с личния си автомобил, за да даде своя глас. Стана ясно, че е паркирал върху тротоар на неправилно място. „Да видите колко е трудно да се паркира в София. Ама вие наистина дойдохте до тук“, коментира Радев пред медиите, преди да влезе в колата си. Може да ви хареса също Прогресивна България: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, защото скриха сметките в чекмеджетата Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството