310 За една година управление на кабинета ‘Желязков“ извадихме държавата от блатото. Това заяви пред журналисти в Бургас лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. „Всички кметове са категорични – когато дойде ГЕРБ, започва да се строи. Когато ни няма – населените места са на пауза.“ „В най-тежката международна ситуация заставаме с името на министъра на отбраната Запрянов. В другите сектори обаче виждаме как ППДБ безчинстват.“ „За отбраната – в най-тежката международна ситуция, ние казахме, че заставаме с името с министър Запрянов. В същото време не можем да не виждаме как Буквално безчинстват. Горкото МВР обаче. Уволняват се по 30-40 полицейски началници. Реваншизмът е страшен там.“ „От Демерджиев разбрахме, че Радев е ракета носител. Ние знаехме, че е пилот. Сега вече е космонавт. Да сме живи и здрави да си строим болници“, каза Борисов. „Не съм чул. В този парламент съм чул такива обиди. Майка ми беше много добра педагожка. И едно от нещата, които са запомнил от нея, е, че при 10 добри деца, сложиш едно лошо, всички стават лоши. Ние от ГЕРБ успяхме да запазим добрия тон – да иронизираме и да се шегуваме“. Когато ГЕРБ управлява, трафикът на бежанци спада рязко, всички в Европа го знаят, допълни лидерът на ГЕРБ. Може да ви хареса също Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“