197 „Аз не мърдам от България. Проверете го това“, заяви пред медиите в кулоарите на парламента Бойко Борисов, лидер на ГЕРБ. Коментарът му бе във връзка с въпрос за „Фалкона“. „Протестите са хубаво нещо, това е демокрация“, напомни Борисов, предава novini.bg. „Колкото и да се пънат, ПП–ДБ, ще ги вкарам в еврозоната. Нека ги видя довечера прегърнати с ‘Възраждане“. Всичко друго е бля-бля“, заяви Бойко Борисов. Лидерът на ГЕРБ коментира и евентуалното даване на концесия за 15 години на тотото. По думите му това е една от най-добрите десни мерки.“ Относно проектобюджета, Борисов заяви, че „постна пица като на Симеон Дянков“ няма да предложи. Във връзка с закупуването на активи на „Лукойл“ лидерът на ГЕРБ заяви: „Всички тръпнем в очакване да видим какво ще се случи в Украйна. Всички искаме да спре войната. В точка 14 има неща, които мен ме притесняват — свързани са със солидарността.Какво ще се случи с тази рафинерия, може би само президентът Тръмп знае.“ Може да ви хареса също Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията?