327 За поредна година структурата на ГЕРБ в район „Западен“ с ръководител Ангел Славов съвместно с народния представител от 16 МИР – Пловдив д-р Валерия Славова организира и реализира залесителна акция с цел разширяване на зелените площи и насърчаване на грижата за околната среда. Днес в едно от междублоковите пространства в район „Западен“ бяха засадени дръвчета от видовете чинар, липа и други. „Радваме се, че подобни инициативи вече са утвърдена традиция за нашата организация. Те не само допринасят за по-чист въздух, но и оказват положително въздействие върху микроклимата и борбата с климатичните промени“, заявиха организаторите. През годините членовете на ГЕРБ в Пловдив са засадили стотици дръвчета в различни райони на града. Опазването на околната среда остава приоритет и основен ангажимент, за който ще продължим да работим последователно, споделиха участниците в зелената инициатива. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката