355 Избори няма да има, заяви лидерът на „ДПС – Ново Начало“ Делян Пеевски в кулоарите на Народното събрание. Това съм го казал много отдавна, добави той. „Едно мога да кажа на чичо Румен – да връща кетъринга и шампанското, купонът се отменя“, каза още Делян Пеевски. Парламентът няма да заседава трети пореден ден заради липса на кворум. Тази сутрин депутатите отново не събраха кворум за начало на тяхната работа. В пленарната зала се регистрираха 53 народни представители при необходими 121. Може да ви хареса също Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“