645 И бодита да им сложат, може и комбинезон – все тая, моето предложение е категорично да се закрие незабавно тази агенция – това заяви в кулоарите на парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, попитан дали трябва да се сложат боди камери на служителите от ДАИ след случая с Роби Уилямс. „Една част от дейността ще си отиде в КАТ, другата – ТОЛ системата може да я прави безпроблемно. Претоварването на колите – ТОЛ системата, превишена скорост – ТОЛ системата, тирове, всичко … ТОЛ системата. И накрая на ТОЛ системата трябва да има един катаджия, който да ги отведе да си платят глобите. Елементарно е“ Може да ви хареса също Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония Ивелин Михайлов сложи край на „Исторически парк“