1,1K Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов бе днес в Пловдив и коментира актуални теми. „Виждате кризата с водата не е само в Плевен, а и в много села. Как няма да има криза, като аз бях оставил милиард и 200 млн. лв. за ВиК дружествата, а Асен Василев ги изхарчи за пенсии. Сега ще трябва да ги наваксаме тези средства, за да се справим с тази криза. Мисля, че за България е голям успех влизането в Еврозоната. Това ще е от голямо значение за развитието ни и българите ще го усетят още през следващата година“, заяви Борисов. Относно тежкия инцидент със загинало дете в Несебър Борисов обяви, че трябва да се вземат сериозни мерки. По думите му родителите също имат отговорност. „Много е тежък този инцидент, голяма е загубата за семейството, но нека преди да се тръгне към екстремни изживявания, да се премисли добре. Знаете, че могат да се случат всякакви ситуации и стигането до паника, което довежда до неприятни инциденти“, заяви Борисов. Може да ви хареса също Пеевски отстранява бившият шеф на РИОСВ-Варна от председателския пост на ДПС във Варна Радев: Причините за свръхдефицита се коренят в предходни политики Гълъб Донев: ЕК твърдо ще върви по процедура за обявяване на свръхдефицит на България Министър Шишков сезира прокуратурата за многомилионни нарушения при кабинета „Желязков“