Борисов с видеообръщение: Излезте и гласувайте. Ние ще направим всички компромиси, но ще има правителство

Борисов с видеообръщение: Излезте и гласувайте. Ние ще направим всички компромиси, но ще има правителство

Излезте и гласувайте. Ние ще направим всички компромиси, но ще има правителство. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов във видеообръщение, публикувано във официалната му страница във „Фейсбук“.

„Благодаря на всички, с които се срещнах през този месец на кампанията. От срещите с вас усетих несигурност, страх, умора и желание да се направи правителство.

„Политиците сме длъжници на народа и трябва да направим така, че да върнем сигурността, спокойствието, а това става с правителство с четиригодишен мандат“, заяви Борисов.

Той бе категоричен, че коалицията ГЕРБ-СДС ще направи всичко възможно, за да може да бъде съставено правителство: „Аз гарантирам, че ГЕРБ ще направи всичко възможно да състави правителство, което да върне стабилността и сигурността. Излезте и гласувайте. Ние ще направим всички компромиси, но ще има правителство“.

banner

Социални мрежи