336 Парламентът ще гласува вота на недоверие към кабинета „Денков“ в 15:00 часа. Той ще се смята за успешен, ако за него гласуват повече от половината от всички народни представители. Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов каза, че ще подкрепят правителството, особено в такава международна обстановка. А лидерът на БСП Корнелия Нинова обяви, че ако правителството оцелее, веднага започват събиране на подписи за вот на недоверие за национална сигурност и отбрана, които ще внесат другата седмица. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката