311 “Мисля, че правителството не трябваше да праща заместник-министър, на когото не му знаем името, да обяснява за териториалните планове за справедлив преход на въглищните райони. Двата основни въпроса са заместващата мощност при спирането на въглищните централи и запазването на работните места“. Това коментира в кулоарите на Народното събрание лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. Междувременно енергетици от Старозагорско и Кюстендилско вече блокираха основни пътища. „Планът, който не сме видели, би трябвало да решава тези въпроси. Искам да призова правителството бързо да обясни какво ще се случи там, а не да слагат каруцата пред коня с фирмите”, каза още Бойко Борисов./BGNES Може да ви хареса също Йордан Цонев напуска политиката Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията? Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание