409 На 22 септември, в Деня на независимостта, Славчо Атанасов и коалиция „Съединени за Пловдив“ канят гражданите и гостите на града да развеят заедно националния трибагреник. „Очакваме ви в 10 часа на пл. “Стефан Стамболов”. Ще подарим българското знаме на всички пловдивчани.Защото градът заслужава!“, се казва в съобщението. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката