Развей българския флаг със Славчо Атанасов и коалиция „Съединени за Пловдив“!

Развей българския флаг със Славчо Атанасов и коалиция „Съединени за Пловдив“!

На 22 септември, в Деня на независимостта, Славчо Атанасов и коалиция „Съединени за Пловдив“ канят гражданите и гостите на града да развеят заедно националния трибагреник.

„Очакваме ви в 10 часа на пл. “Стефан Стамболов”.
Ще подарим българското знаме на всички пловдивчани.
Защото градът заслужава!“, се казва в съобщението.

Оставете коментар


Социални мрежи