Инж.Владимир Кисьов: Дадох своят глас за новото управление на Пловдив, за алтернативата на порочния модел на „сглобката“

Инж.Владимир Кисьов: Дадох своят глас за новото управление на Пловдив, за алтернативата на порочния модел на „сглобката“

Инж. Владимир Кисьов, упражни конституционното си право на глас. По традиция той гласува в 67 секция на НУ“Петко Рачев Славейков“. Този път той бе придружен от съпругата и съратниците си от пловдивската структура на ВМРО.

„С тях съм, защото са хора, които знаят как да водят битки. Хора, които знаят как да защитават каузи. Хора, с които вярвам, че ще направим Пловдив отново жив и проспериращ. Защото ние друг роден град нямаме и защото Пловдив заслужава.“- коментира след вота инж.Кисьов.
Общинският съветник д-р Иван Црънчев гласува за преструктуриране на здравния сектор, съобразно действащата Здравна стратегия на община Пловдив чрез обединяване или ра¬зширяване на дейност¬та на общинските лечеб¬ни заведения, за осигуряване на до¬стъпна, за навременна и качествена медицинс¬ка помощ за лицата с репродуктивни пробл¬еми. „Апелирам всеки да упражни своето право на глас, защото Пловдив е на всеки един гражданин и ние определяме какъв ще е той.“- призова д-р Црънчев.
Колегата му в Общинския съвет в Пловдив Стефан Послийски даде своят глас за Пловдив на пловдивчани, за съграждането на ново училище в район“Западен“, за придобиването на държавни терени и превръщането им в паркове и зони за отдих.
Председателят на младежката организация на воеводите д-р Стефан Павлов гласува за увеличаване обема и броя на инициираните от общината здравно-просветни кампании сред специфични¬те групи от населени¬ето – деца, социално уязвими групи и възр¬астни хора, както и за повишаване контрола върху общинските болници и медицинските центрове и финансово оздравяване на общинските здравни заведения, които вече имат финансови проблеми.

 

banner

Оставете коментар


Социални мрежи