199 Вчера стана ясно, че мъж е останал заклещен цяла нощ в тясна пластмасова тръба в Пловдив, след като паднал в нея на прибиране към дома си. Сигналът е подаден сутринта, когато случаен минувач чува виковете на Николай Иванов за помощ. Наложило се в спасяването на пловдивчанина да се включат и пожарникари, и тежка техника. Изяснява се чия собственост е тръбата, в която той е престоял 11 часа. В момента мястото е оградено с ленти. Оказва се, че в града има и други подобни инциденти. На 600 метра надолу от тази дупка преди 10 дни и друг мъж е паднал в изкоп. „Бях на разходка, вървях на един метър от пътната лента. Имаше висока трева и както си вървях и паднах вътре. Беше сумрак. Счупих ребро и пробих бял дроб. Бях в болница пет дни. Сега съм по-добре, но много боли. Дупката е дълбока около 6 метра, а е широка 60-70 сантиметра“, разказа Красимир Иванов. Може да ви хареса също Кастренето на дървета спира движението на автомобили по улица в района „Южен“ Езикова гимназия „Иван Вазов“ в Пловдив откри своя нов STEM център „ТехЛаб 2“ Пръскат срещу вредители в шестте района на Пловдив през юли Владимир Темелков иска оставката на кмета на Пловдив