236 Пловдивската топлофикация започва поетапно пускане на парното. Първо ще бъде пуснато отоплението на детските и здравни заведения, болници, училища и обществени сгради, а след това и на жилищните сгради. От топлофикация припомнят, че вентилите на радиаторите трябва да бъдат пуснати на максимум за ефективно обезвъздушаване на отоплителните тела, като едва след това може да бъде регулирана степента на загряване. Може да ви хареса също Кастренето на дървета спира движението на автомобили по улица в района „Южен“ Езикова гимназия „Иван Вазов“ в Пловдив откри своя нов STEM център „ТехЛаб 2“ Пръскат срещу вредители в шестте района на Пловдив през юли Владимир Темелков иска оставката на кмета на Пловдив