Шофьори взеха нещата в свои ръце! Отвориха левия завой на кръговото на Водната палата

Шофьори взеха нещата в свои ръце! Отвориха левия завой на кръговото на Водната палата

Кръговото на Водната палата все още не е отворено официално. Шофьори обаче преместига знаците и огражденията и правят ляв завой по бул. Марица-юг идвайки от центъра в посока запад.

След като проектът за пробива бе спрян миналата седмица, кметът на града Здравко Димитров каза, че след съгласуване с полицията движението ще бъде възстановено по стария начин.

Това обаче все още не е станало и шофьори решиха да вземат нещата в свои ръце.

banner

Оставете коментар


Социални мрежи