218 Само направо ще се движат автомобилите от кръстовището при „Баня Старинна“ (Чифте баня) към Панаирния мост. Забранява се левият завой от кръговото кръстовище до Водната палата към бул. „Марица-юг“. Това предвижда новата организация на движението, която се въвежда след работната среща на заместник-кмета по транспорт Тодор Чонов, представители на Пътна полиция, общинското предприятие „Организация и контрол на транспорта“ и фирмата изпълнител. Още преди кръговото кръстовище са поставени необходимите знаци.„След години очакване пробивът под Водната палата най-сетне започна. Временно неудобство ще има, но се очаква добър краен ефект. Следим ситуацията и сме готови във всеки момент да оптимизираме максимално организацията на движение“, заяви заместник-кметът по транспорт Тодор Чонов. В час пик сутрин и надвечер в делнични дни пътни полицаи ще регулират движението. Може да ви хареса също Община Пловдив предприема решителни действия за успешното завършване на проекта за Дом за стари хора „Св. Василий Велики“ Ясни са резултатите от третото класиране за прием в първи клас в град Пловдив Ст. комисар Васил Костадинов проведе работна среща с кмета на район „Източен“ Емил Русинов Нощни патрули срещу пожари в Пловдив започват работа