264 Утре ще направят първа копка на пробива под Водната палата. Проектът е на стойност 9,2 млн. лв. и е финансиран чрез финансови инструменти, създадени по линия на ОПРР 2014-2020 г.”, обект „Пробив на водна палата – транспортен възел на две нива за връзка на бул. „Цар Борис III Обединител“ и бул. „Марица – юг“ – инженеринг“. Работата по пробива ще затвори за движение бул. „Марица-юг“ между ул. „Никола Войводов“ и бул. „Цар Борис Трети Обединител“. Алтернативно пловдивчани ще могат да използват бул. „Шести септември“, а ОП „Организация и контрол на транспорта“ ще регулира светофарите на пл. „Шахбазян“ („Житен пазар“) и на Баня Старинна, за да осигури по-дълга зелена светлина. Може да ви хареса също Кастренето на дървета спира движението на автомобили по улица в района „Южен“ Езикова гимназия „Иван Вазов“ в Пловдив откри своя нов STEM център „ТехЛаб 2“ Пръскат срещу вредители в шестте района на Пловдив през юли Владимир Темелков иска оставката на кмета на Пловдив