271 Администрацията на район „Северен“ продължава с облагородяване на парковете в район „Северен“.На 16.09.2022 г. (петък) от 10:00 часа ще се боядисват пейки в парк „Луксор“, а на 20.09.2022 г. (вторник) от 10:00 часа-на площад „Антон Чехов“. Всички желаещи могат да се включат в двете инициативи, за една по-красива и чиста градска среда. „Нека заедно се погрижим да е приятно на местата, където се разхождаме и релаксираме!“, призова кметът на район „Северен“ Стоян Алексиев. Може да ви хареса също Ясни са резултатите от третото класиране за прием в първи клас в град Пловдив Ст. комисар Васил Костадинов проведе работна среща с кмета на район „Източен“ Емил Русинов Нощни патрули срещу пожари в Пловдив започват работа Обновената голяма детска площадка в Цар-Симеоновата градина отново посреща децата за игра