1,2K Обратното броене за градския транспорт в Пловдив започна. Знаете, че в много градове е общински. При нас е частен. Това каза кметът на града Костадин Димитров. „През последните години имаше много проблеми с качеството на услугата. Сега благодарение на добрата работа на г-н Темелков имаме отпуснати 30 млн. лв. за 20 електробуса, зарядни станции и изграждане на депо. Ще има и средства за надграждане на системата за контрол на градския транспорт. Най- добрата новина е, че средствата са по европейски проект, а съфинансирането е минимално“, каза кметът. Може да ви хареса също Заради проблем с изхвърлянето на битови отпадъци: От район „Тракия“ с призив към жителите Китайска правителствена делегация впечатлена от Пловдив и успешното сътрудничество между образование и бизнес Мерките за по-чист въздух в Пловдив дават резултат, контролът продължава Община Пловдив обявява сесия за финансиране на книги на пловдивски писатели и важни за града издания