Трагедия в Пловдив: 5-г. момченце издъхна в зъболекарски кабинет

Трагедия в Пловдив: 5-г. момченце издъхна в зъболекарски кабинет

5-годишно момченце от пловдивското село Белащица е издъхнало преди няколко дни в зъболекарски кабинет в Пловдив, съобщава блиц.

От там добавиха, че е образувано следствено дело под наблюдението на Окръжна прокуратура. Ще се изяснява от какво е починало детето.

От прокуратурата отказаха повече подробности.

Вероятно докато са извършвани манипулации и е поставена упойка, в организма на малчугана се е получила някаква реакция.

banner

Няма данни детето да е страдало от някакво тежко заболяване.

Смъртта на момченцето е настъпила в частна клиника.

От полицията и от прокуратурата не съобщават дали има арестуван по случая.

1 коментар

този 19:53 - 06/04/2025 - 19:53

Какъв арест. Що за глупости. Това е напълно възможно да се случи-алергичен шок. Опасности дебнат от всякъде.

Отговор

Оставете коментар

Социални мрежи

Най-новият информационен портал в Пловдив – Plovdivnews.bg, има амбициите да върне нормалните отношения между медия и читатели, без истерични заглавия и крясъци в онлайн пространството, а в бъдеще и на страниците на един истински вестник за Пловдив и региона.

Полезни връзки

Имате новина? Изпратете ни я на: [email protected]

избор на редактора

последни новини

@ Copywrite 2024 Plovdiv News | All rights reserved! | Powered by Next to Space