394 Основно училище „Екзарх Антим I“ е изцяло реновирано и днес бе открито министъра на образованието и науката проф. Галин Цоков, кметът на Пловдив Костадин Димитров, директорът на учебното заведение Катерина Василева, представители на Регионалния инспекторат на образованието и други. Ремонтирани са 22 класни стаи, които са оборудвани с всички иновации, изцяло е ремонтиран столът, изграден е и нов фискултурен салон. 248 лв. е бюджетът на Министерство на образованието по тази програма, по която участват множество училища. Вярвам, че училище „Екзарх Антим I“ ще е първо във всяко отношение“, заяви министър Цоков. „Днес е прекрасен ден, всички заедно успяхме да направим така, че изцяло реновираното училище да отвори врати. Община Пловдив ще финансира проект за обновяване на училищния двор и оградата, с което изцяло ще завършим модернизацията на училището“, заяви кметът Костадин Димитров. Може да ви хареса също График за миенето на пловдивските улици от 15 до 19 юни Костадин Димитров и Тони Стойчева провериха ремонта на улица „Копривщица“ Пловдив беше домакин на мащабна международна конференция на инспекторатите по образование в Европа Резултати от второто класиране за прием в първи клас в Пловдив