162 Кметът на Община „Марица“ Димитър Иванов бе гост на събора на с. Манолско Конаре на Тодоровден, когато селото чества своя празник.Тържеството започна с провеждането на традиционните кушии на стадиона. Димитър Иванов приветства присъстващите по повод празника.„Днес, когато отбелязваме Тодоровден, празнува и с. Манолско Конаре. За мен е чест да Ви поздравя с един от най-големите християнски празници. В този ден десетки жители на с. Манолско Конаре се прибират в родния край, за да празнуват“, обърна се кметът на Община „Марица“ към хората, които се бяха събрали на площада в центъра.Той покани всички да се включат в събора.„Днес е празничен ден, затова нека празнуваме заедно. Искам да пожелая много здраве, късмет и благоденствие за Вас и семействата Ви. Нека Св. Теодор Тирон да продължи да Ви пази и закриля с. Манолско Конаре“, подчерта Димитър Иванов.Веселието продължи с игривите ритми на оркестър „Калофер“ и народно хоро, което традиционно бе поведено от кмета на Община „Марица“. Може да ви хареса също Някои европейски страни настояват за ограничаване на мерките за защита на кафявите мечки 3-годишно дете почина в поликлиника в Пловдив Бизнесът ще плаща с над 40% по-скъп ток утре в сравнение с днес 105 000 шофьори не достигат в Европа, нови 25 чуждестранни водачи започват работа в София