298 Просяци от ромски произход пукат гуми на коли по паркингите на хипермаркети в Пловдив. За това алармираха потърпевши пред „Марица“. Това се случва ежедневно, а хората вече не знаят към кого да се обърнат за съдействие. Просяците проследяват от коя кола слиза евентуалния „дарител“, молят се за „някой лев“. Ако им бъде отказано, следва наказание – спукана гума. „Внимание! Пукат гуми с нож на паркинга на „Кауфланд“. Има една слаба ромка, която проси и ако не и дадеш и влезеш в магазина, си с надупчени гуми. Аз два пъти за седмица изгорях с две гуми“, пише пловдивчанинът Дани Георгиев. Може да ви хареса също Здравей, лято! Д-р Панайот Панайотов, КОЦ-Пловдив: Имунотерапията преди операцията променя прогнозата при рак на главата и шията От 1 юли: Нова такса оскъпява пратките извън ЕС Планинските спасители издирват жена в района на Банско