183 Земетресение с магнитуд 2.5 по скалата на Рихтер е регистрирано тази сутрин в 7:35 ч. в района на град Белица, област Благоевград. Земният трус е бил с епицентър на 88 км от София и няма данни да е усетено. В района на Белица от 29 ноември са регистрирани още няколко земетресения с нисък магнитуд, уточниха от Геофизичния институт на БАН. Може да ви хареса също Новият състав на ЦИК стъпва в длъжност Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34° Някои европейски страни настояват за ограничаване на мерките за защита на кафявите мечки 3-годишно дете почина в поликлиника в Пловдив